-33%

Výbušná krabička s překvapením a dárková karta

Je něco krásnějšího než dárek, který skrývá všechny ty nejlepší vzpomínky? Výbušná krabička s překvapením, se 6 stranami a 5 vrstvami, kterou lze vrstvu po vrstvě rozložit, omotat páskou a ozdobit podle přání barevnými tužkami, fotografiemi a samolepkami. Překvapte a potěšte své blízké!

Vyčistit

599

Množství:
Nejprodávanější
1x 5992x 5103x 450
Katalogové číslo: ValAlbum Kategorie: ,

KREATIVNÍ DÁRKOVÁ KRABIČKA

Když otevřete skládací dárkovou krabičku, najdete mnoho překvapení. Můžete připojit spoustu fotografií a napsat krásné texty, abyste zanechali krásné vzpomínky. S pomocí návodu ji rychle sestavte do krásné výbušné krabičky s překvapením a poté ji ozdobte, jak chcete.

Když je krabice zavřená, vypadá jako dárková krabice, ale když je otevřená, všechny strany se přehnou zpět a odhalí velkou vícevrstvou kartu.

NÁDHERNÉ PŘEKVAPENÍ

Dárková krabička z kvalitního papíru, který se po otevření “rozloží” do několika vrstev kapes a šuplíků. Zahrnuje výběr ozdobných rámečků, které můžete ozdobit osobními vzkazy, obrázky, výřezy, decoupage a mnoho dalšího. Výbušný box je ideální jako kombinovaný dárek a přání.

Stačí si připnout své oblíbené fotografie nebo vytvořit nějaké vzory podle vlastních preferencí, což ušetří zdlouhavé a složité úpravy.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Do nejmenší krabičky uprostřed můžete vložit prsten, náhrdelník, náramek, hodinky, parfém nebo jiné drobné dárky. Ideální na Valentýna, Vánoce, výročí, Den otců, narozeniny a jakoukoli jinou příležitost. Můžete si jej vyrobit jako fotovzpomínku, svatební album, album pro miminko, album na cesty nebo promoce.

Všechny dobré vzpomínky si uchovejte navždy. Skvělá dárková krabička.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Černá nebo červená
Nápis na mašli: “Jen pro tebe”
1 * dárková krabička (bez fotografií)
1 * malá krabička uprostřed

Poznámka: Krabičku je potřeba sestavit.

Dodatne informacije text