- 26%
Sleva!

Kouzelná sada 4 sešitů pro děti dárková karta

Sada čtyř knih rozvíjí dovednosti vnímání a psaní, takže je skvělá pro předškoláky. Sada je obzvláště účinná při cvičení, protože má také magickou funkci pro více použití.

390 530

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 390 / kus22x 332 / kus33x 293 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

Katalogové číslo: SetKnjig Kategorie: ,

ZÁBAVNÁ A PRAKTICKÁ

Sešity obsahují zábavné grafické kombinace, živé barvy a roztomilé tvary, které zvyšují paměť a zájem dítěte. Během aktivit budou děti sledovat cestu tužkami a kreslit různé tvary, aby mohly budovat svoji jemnou motoriku.

IDEÁLNÍ KOMBINACE

Balíček obsahuje 4 různé anglické sešity cvičení, včetně kreslení, anglické abecedy, aritmetických cvičení a číselných cvičení. Děti si tak mohou procvičit kreslení, písmena abecedy, základní matematické výrazy a cvičení ke zlepšení vnímání.

NA VÍCE POUŽITÍ

Sešity také přicházejí se sadou magických per, které po 10 minutách magicky vymažou svoji stopu. Výkres tak automaticky vybledne a lze jej znovu použít. Procvičování je tedy obzvláště snadné a efektivní.

SPRÁVNÉ PSANÍ

Součástí pera je také tužkový nástavec, který napodobuje správné držení pera. Pomocí nástavce si dítě může osvojit zvyk držet pero správně a zdokonalit své dovednosti v psaní a kreslení.

DALŠÍ FUNKCE

Počet svazků: ​​4 (abeceda, matematika, kresba a čísla)

Materiál: Kvalitní lepenka, která se snadno nerozmazává

Velikost: 13 x 19 cm

Jazyk: angličtina

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Kouzelná sada 4 sešitů pro děti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.