-30%

Dekorativní Santa na vánoční stromeček a dárková karta

Vytvořte skvělou atmosféru nadcházejících svátků s nezbedným Santou šplhajícím po žebříku nahoru a dolů. Pobaví se u toho celá skupina.

Dostupné na objednávku

710

Množství:
Nejprodávanější
1x 7102x 6043x 533
Katalogové číslo: PleBoz Kategorie: ,

👉 PRO VŠECHNY MILOVNÍKY VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

Patříte k těm, kteří v říjnu přemýšlí o vánoční výzdobě, protože se vám prostě líbí krásná zlatočervená barva a ladící ozdoby, které zdobí váš domov a smrk? Pak je tento jedinečný Santa právě pro vás.

Svými vtipnými pohyby a zpěvem slavné vánoční melodie bůh s taškou plnou dárků, kterou nosí na zádech, dokonale vyzdobil požadovaný prostor nebo předmět.

👉 VHODNÉ PRO DEKORACI INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Bílý a červený moz, oblíbený zejména v prosinci dětmi, snadno ozdobí jakýkoli prostor a přinese tak opravdovou radost a štěstí. Žebřík, 50 cm dlouhý, lze snadno umístit nebo zavěsit na zeď, dveře, okno, balkon nebo vánoční stromeček. Jeho složení v rozměru 25 cm * 12 cm * 2,6 cm je velmi jednoduché a rychlé.

👉 PERFEKTNÍ DEKORACE DO KANCELÁŘE NEBO DOMOV

Protože byla vyrobena jako jedinečná dekorace, možná v kombinaci s jinými dekoracemi, ale jako taková sehrála svou roli dokonale a rozveselila vás pokaždé, když se na ni podíváte. I ve vaší provozovně zazní atraktivní melodie doprovázená známou, ale tajemnou silou.

 

Můžete jej použít vícekrát současně, protože díky své jedinečnosti neztrácí na hodnotě. Nebudete tak muset každé léto kupovat nové ozdoby, můžete je snadno aktualizovat. Na konci prázdnin jej složte a uložte na příští léto.

👉 DĚTI TO MILUJÍ

Největšími fanoušky Vánoc, dárků a všeho, co se svátky souvisí, jsou naši nejmenší. Udělejte jim radost a překvapte je touto zábavnou dekorativní hračkou, která vám večer skrytě přinese čisté štěstí do života. Spojte se se svou skupinou a bavte se společně a užijte si sledování Santu šplhajícího.

Délka žebříku: 50 cm

Svítidla nejsou součástí balení

Dodatne informacije text