-29%

Chytré LED sváteční osvětlení a dárková karta

(Průměrné hodnocení)

Nastaví magickou a romantickou atmosféru, ať je umístíte kamkoli. Barvu světel a doprovodnou hudbu můžete ovládat pomocí aplikace pro mobilní telefon.

Skladem (dostupné na objednávku)

633

Množství:
Nejprodávanější
1x 6332x 5393x 475
Katalogové číslo: LucGlas Kategorie: , , ,

PŘESNĚ TAK, JAK CHCETE

Použití aplikace k ovládání těchto magických světel je chytřejší a pohodlnější než běžné dálkové ovládání. 29 dynamických režimů a tato možnost vám poskytne úžasný zážitek. Barvu, rychlost a jas si můžete přizpůsobit svým potřebám.

Samozřejmě můžete také nastavit LED světla tak, aby se rozsvítila v rytmu vaší oblíbené hudby načtené v aplikaci (produkt má nainstalovaný QR kód, pomocí kterého si aplikaci snadno stáhnete).

PAMĚŤ A ČASOVAČ

Světla v aplikaci mají možnost nastavit několik časových režimů pro automatické zapnutí nebo vypnutí v určitý čas. Mají také jedinečnou paměťovou funkci, která automaticky ukládá poslední nastavený režim, takže režim nemusíte resetovat každý den.

VÁNOČNÍ STROM BUDE JAKO Z POHÁDKY

Skvěle se hodí do ložnice, obývacího pokoje, vánočního stromku, terasy, balkonu, schodiště nebo při jiných příležitostech, jako jsou narozeniny, svatby atd. Vytvoří opravdu nádhernou, romantickou atmosféru.

JSOU VODĚODOLNÉ

Inteligentní LED světla jsou vodotěsná (IP65), což zajišťuje jejich normální provoz i pod vodou. Vstupní kabel USB ale není vodotěsný, takže jej chraňte před kontaktem s vodou.

Nabíjecí kabel USB je součástí balení, můžete jej snadno nabíjet pomocí počítače, napájecího adaptéru nebo běžné nabíječky.

JINÉ INFORMACE

Materiál: plast

Délka: 5 m

Jeden mobilní telefon může ovládat několik sad lamp současně (až 4).

Dodatne informacije text

Recenze


  Chytré LED sváteční osvětlení photo review
  Lesya
  Mým dcerám se to moc líbí!
  Chytré LED sváteční osvětlení photo review
  Martina
  Ideální na vánoční stromeček!
  Chytré LED sváteční osvětlení photo review
  Pavel
  Velmi dobrá LED světla, mají spoustu nastavení.
Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *