-32%

Oboustranný řetízek LOVE 2v1® a dárková karta

Překvapte svého blízkého skvělým dárkem! Elegantní dvoubarevný řetízek ze čtyř srdíček, které lze spojit do čtyřlístku, je perfektním dárkem pro všechny ženy.

 

Dostupné na objednávku

505

Množství:
Nejprodávanější
1x 5052x 4303x 379
Katalogové číslo: CloSrc Kategorií: , , , , , ,

DVĚ BARVY NA JEDNOM ŘETĚZKU

Oboustranný řetízek je jedinečný šperk, který lze nosit při různých příležitostech – královská modrá barva se skvěle hodí do formálního, kancelářského prostředí a červená barva lásky je ideální pro upoutání pozornosti.

Oboustranný přívěsek pro ženy. Barva jedné strany je červená a druhé modrá.

ČTYŘLÍSTEK NEBO SADA ČTYŘ SRDÍČEK

Nejnovější magnetický design řetízku umožňuje jeho nošení dvěma způsoby: čtyřlístek nebo řada 4 srdíček. Změna barvy řetízku je také snadná, řetízek jen otočíte a už je v jiné barvě.

DÁREK, KTERÝ ROZŽÁHNE OČI

Věnujte ho své přítelkyni, kamarádce nebo mamince k Vánocům, výročí, jako dárek k narozeninám nebo jednoduše jako malou pozornost. Projevíte tak svým blízkým náklonnost, lásku a vykouzlíte jim úsměv na tváři.

ZÁŘIT V KRÁSNÉM SVĚTLE KŘIŠŤÁLŮ

Řetízek rozzáří váš vzhled a podtrhne ženskost. Sofistikovaný a elegantní design je perfektní volbou pro každého, kdo chce vyniknout a být obdivován. Hodí se proto pro různé příležitosti: vše od večerních výletů, oslav až po každodenní nošení.

NASTAVITELNÁ DÉLKA

Díky jeho lehkosti zapomenete, že ho na sobě máte. Srdíčka jsou vyplněna třpytivými zirkonovými kamínky, se kterými budete vždy středem pozornosti.

Řetízek je pružný, takže si ho můžete upravit na požadovanou délku.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Jedna strana modrá, druhá červená
Délka: 45 cm
Rozměr přívěsku: 17 x 15 mm
Materiál: kov, magnetické provedení
Balení obsahuje: Řetízek + dárková krabička

Šperk není vhodný pro použití ve vodě (sprchování, koupání v bazénu apod.). Před kontaktem s vodou jej doporučujeme odstranit.

Dodatne informacije text