-44%

Zpívající jelen, tučňák nebo sušenka DSINGY® a dárková karta

S nimi bude sváteční atmosféra ještě uvolněnější a veselejší. Hračka, která dětem i starším lidem vždy vykouzlí úsměv na tváři a vykouzlí nezapomenutelné prázdniny. Hračka po vás opakuje všechna slova.

 

Vyčistit

550

Množství:
Nejprodávanější
1x 5502x 4683x 413
Katalogové číslo: BozToy Kategorie: , ,

👉 VÝHODY:

✅ 3 postavy dle vašeho výběru (jelen, tučňák nebo sušenka)
✅ Hračka, která vydává zvuky a je zábavná
✅ Krásně navržené obrázky
✅ Skvělý dárek nebo dekorace

                                                ✅ Hračka po vás opakuje všechna slova

👉 PRO UVOLNĚNOU ATMOSFÉRU

Je to perfektní hračka, která rozzáří společnost nebo potěší děti. Zpívající sob, tučňák nebo sušenka s vánoční čepicí zajistí spoustu šťastných chvil. Jejich zvuky, roztomilý obrázek, zářící efekty a pohyb rychle každého okouzlí.

👉 PRO DOMÁCÍ DEKORACI

I když hračka mlčí, bude přitahovat pozornost – tentokrát kvůli svému roztomilému vzhledu. Snadno ji využijete jako nádhernou dekoraci, která uvolní atmosféru v místnosti. Umístěte jej na polici, vánoční stromeček nebo stůl – všude udělá zvláštní dojem!

👉 DÁREK, KTERÝ UDĚLÁ KAŽDÉHO RADOST

Dokážete si představit reakci dítěte (ale i někoho staršího), která mu vykouzlí úsměv na tváři? Darujte dárek k nezaplacení, který zajistí nezapomenutelné chvíle po celý rok, nejen o svátcích.

👉 JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ PŘES USB KABEL

Po vyčerpání energie hračku jednoduše připojte k USB kabelu a dobijte ji. Už nikdy nebudete muset kupovat baterie. Má dlouhou životnost, jelikož je vyrobena z ABS plastu a potažena plyšovým materiálem. S výškou 35 cm a realistickým vzhledem jistě rychle zaujme.

V balení obdržíte 1 kus vybrané hračky.

Dodatne informacije text