- 33%
Sleva!

Led Posilovací Gyroskopická Koule Powerflex dárková karta

Led Posilovací Gyroskopická Koule Powerflex je ultimátní společník pro řemeslníky a nadšence. Tato kompaktní a odolná posilovací pomůcka, která využívá gyroskopického odporu k prevenci zranění a posilování svalů zapojených do složitých řemeslných projektů. Díky tomu, že zmírňuje opakované zatížení a zvyšuje vytrvalost, vám tato koule umožní úplně se ponořit do tvůrčích projektů a dosáhnout pozoruhodných výsledků. Stačí každý den pár minut otáčet koulí a poznáte rozdíl.

489 735

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 489 / kus22x 416 / kus33x 367 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

 • Bezpečné nakupování

 • Donáška domů

 • Snadné návraty

Katalogové číslo: ZogMoc Kategorie:

SILNÁ REHABILITACE A ÚLEVA OD BOLESTI

PowerFlex je speciálně navržena k tlumení bolestí a příznaků spojených s opakovanými pohyby a přetížením rukou a paží. Posilujte a protahujte svaly zapojené do řemeslných aktivit, zvyšujte vytrvalost a snižujte únavu při dlouhodobé práci. Řekněte sbohem bolestem a plně se ponořte do svých tvůrčích projektů.

SILNÁ REHABILITACE A ÚLEVA OD BOLESTI

ZVÝŠENÁ VYTRVALOST A SNÍŽENÁ ÚNAVA

Díky gyroskopickému odporu zvyšuje tato tréninková pomůcka odpor ve vašich rukou, zápěstích, šlachách a svalech, poskytující účinné rehabilitační cvičení. Roztočte kouli jen 10 minut denně a povzbudíte své paže a zajistíte dobrý trénink. Zažijte pozoruhodné výsledky a možnost plně si užít své oblíbené řemeslné aktivity bez bolestí.

ZVÝŠENÁ VYTRVALOST A SNÍŽENÁ ÚNAVA

KOMPAKTNÍ, PRAKTICKÁ A SNADNÁ K POUŽITÍ

Díky našemu systému automatického startu jen otočte jádro koule správným směrem a pusťte pro automatický start. PowerFlex je praktická a snadno použitelná i na cestách, abyste si kdykoli mohli ulevit a rehabilitovat své ruce a paže. Vysoká kvalita materiálů, s nárazuvzdornou skořepinou z materiálu odolného vojenským standardům a bezvibračním ocelovým rotorovým axlem, zaručuje dlouhotrvající výkon.

KOMPAKTNÍ, PRAKTICKÁ A SNADNÁ K POUŽITÍ

ULTRA ODOLNÁ PRO DLONOU VÝDRŽ

Posilujte svaly zápěstí, předloktí, sílu sevření, svaly prstů, svaly paží a zlepšete pružnost ruky a zápěstí pomocí gyroskopické koule. Tento kompaktní a odolný tréninkový nástroj nejenže předchází a rehabilituje opakované zatížení, zmírňuje svalové bolesti a pomáhá při zotavování zlomenin, ale také zlepšuje průtok krve. Používáním jen 4 minuty denně si ušetříte na nákladech za operace a léky.

ULTRA ODOLNÁ PRO DLONOU VÝDRŽ

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: nerezová ocel, PC, hliníková slitina, silikonová guma
Barva: černá, transparentní
Velikost: 5,5 x 7 cm
Množství: 1 kus

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Hodnocení zákazníků

  Novotný

  Koupil jsem to jako dárek pro svého kamaráda, který miluje sporty, a opravdu ho to baví!

  Verunka

  Je skvělá! Je to skvělý způsob, jak posilovat své zápěstí a stisk. LED světla jsou opravdu skvělá a dodávají ještě větší zábavu!

  Alois

  Jsem s ní opravdu spokojený! Je dobře vyrobena a pomáhá mi zlepšovat sílu sevření a koordinaci!

  Alexander

  Koupil jsem gyroscopickou kouli pro svého syna, který miluje sporty, a byla to skvělá pomůcka, která mu do teď pomáhá posilovat zápěstí!

  Aleš

  Už několik měsíců to používám a jsem opravdu ohromen, jak dobře funguje!

Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.