-46%

Spirálový vrták na zeleninu a ovoce (4 nástavce)

Jednoduše vložte své oblíbené ovoce nebo zeleninu a naplňte je těmi nejchutnějšími přílohami. Jídla budou lahodná a vaši hosté budou nadšení.

Ušetříte: 430 (46%)

Skladem (dostupné na objednávku)

500

Množství:
Nejprodávanější
1x 5002x 4253x 375
Katalogové číslo: ZelSet Kategorie: ,

UŠETŘETE ČAS

Neztrácejte zbytečně čas v kuchyni přípravou jídel! Tato spirálová vrtačka Veggie je nástroj, který vám mnohem usnadní práci. S ní snadno připravíte lahodnou plněnou zeleninu nebo ovoce. Jednoduše otočte požadovaný spirálový nástavec na zeleninu nebo ovoce a dopřejte si nové nápady na přípravu jídla.


SKVĚLÉ PRO PŘÍPRAVU PLNĚNÉ ZELENINY

Nyní je čas zapůsobit na své hosty lahodnými plněnými pokrmy. Naplňte ovoce nebo zeleninu masem, rýží, sýrem a jiným kořením. Nápady jsou opravdu nekonečné. Můžete také připravit plněnou cuketu, rajčata, okurky, lilek, plněná jablka, plněné brambory atd.

Od této chvíle vám již nebudou docházet nápady na lahodná jídla na večírcích, piknikech, narozeninách nebo jiných svátcích.

 

4 NÁSTAVCE

Sada obsahuje 4 různé nástavce (2 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm). Vyberte si správnou velikost pro konkrétní ovoce nebo zeleninu a začněte vytvářet v kuchyni! Můžete řezat malé i velké otvory. Výměna jednotlivých příloh je rychlá a snadná.

 

S VRTÁKEM SI VYHRAJETE

Vychytávka se opravdu snadno používá. Stačí si dopřát nápady na nové příchutě a užít si nové dimenze přípravy jídla.