Řetěz Pro Motorovou Pilu dárková karta

Instalace řetězu pro Mini motorovou pilu je jednoduchá a bezpečná. Zuby řetězu jsou pevné, což vám pomáhá zvýšit pracovní výkon a splnit vaše pracovní potřeby.

285

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 285 / kus22x 243 / kus33x 214 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

Katalogové číslo: ZagaKetna Kategorie:

SPECIFIKACE

Pokyny pro instalaci řetězu na pilu: (Při výměně řetězu nebo jeho utahování odstraňte baterii!) Nastavte vodítka řetězu na pilu. Nasaďte řetěz a sledujte jeho orientaci. Připevněte kryt postranní desky a vložte matku (neutahujte). Se šroubovákem upravte úzkost řetězu. Utáhněte matku postranní desky. Vložte dolů baterii a jste připraveni k použití

SPECIFIKACE

:

Balení obsahuje: 1x řetěz pro motorovou pilu Model: Mini 1/4 – 043; 4 ”28P Délka řetězu: 36cm

:

:

:.

:

:

:.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pokyny pro instalaci řetězu na pilu: (Při výměně řetězu nebo jeho utahování odstraňte baterii!) Nastavte vodítka řetězu na pilu Nasaďte řetěz a sledujte jeho orientaci Připevněte kryt postranní desky a vložte matku (neutahujte) Se šroubovákem upravte úzkost řetězu Utáhněte matku postranní desky Vložte dolů baterii a jste připraveni k použití

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Řetěz Pro Motorovou Pilu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na info@malaja.cz nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese info@malaja.cz a obdržíte další pokyny.