-35%

Houpací síť pro relaxaci – MaxRelax a dárková karta

Atraktivní houpací síť Vám dopřeje za pár chvil odpočinek od rušného dne a umožní Vám naprostý relax.

Skladem (dostupné na objednávku)

910

Množství:
Nejprodávanější
1x 9102x 7743x 683
Katalogové číslo: VisMrez Kategorie:

JE ČAS UŽÍVAT SI

Toto bavlněné závěsné lehátko v pestrých barvách se bude jistě skvěle vyjímat na vaší zahradě a dodá okolí vašeho domova osobitý šarm. Houpací síť MaxRelax můžete umístit na terasu, zahradu nebo si ji vzít s sebou na piknik či kemp. Jednoduše ji na obou koncích přivažte ke stromům nebo odolným sloupům a můžete si začít užívat svoji dovolenou venku.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Jako všechny houpací sítě MaxRelax, i tato je ručně vyrobena. Tradiční ruční pletení je známo svou výjimečnou kvalitou a k pevnosti sítě přispívá i velké množství provazů a dodatečně vyztužené okraje. Speciální je také tím, že je vyrobena z nepromokavého materiálu a tedy odolná vůči plísním a UV záření.

 

TIPY PRO ÚDRŽBU A PRANÍ

Lze prát v pračce na programu jemné prádlo (30°). Provazy před praním svažte, aby se do sebe nezapletly. Houpací síť je nejlepší vyprat před zimou. Po úplném vyschnutí ji uložte do plastového sáčku, abyste ji chránili před škůdci. Síť se nedoporučuje sušit v sušičce.

Když je přivázána ke stromu nebo jinému sloupu, dbejte na to, aby se volně houpala a neodírala se o zem, protože by se v tomto případě mohla roztrhnout.

JINÁ INFORMACE

Barva: Vícebarevná

Materiál: bavlna

Rozměry: 260 x 150 cm

Maximální nosnost: 200 kg

Obsahuje 2 upevňovací lana.

Obsahuje úložný vak.

Dodatne informacije text