-33%

Sada náušnic STARS® a dárková karta

Krásné náušnice, které vnesou do obličeje relaxaci a eleganci. Kouzelný dárek, který okouzlí každou ženu.

Dostupné na objednávku

490

Množství:
Nejprodávanější
1x 4902x 4173x 368
Katalogové číslo: UhSet Kategorií: , , , , , ,

PŘILÁKEJTE NA SEBE POZORNOST

Naše sada náušnic STARS® je vyrobena v prestižní zlaté barvě v podobě krásných lístků, hvězdiček a drobných detailů. Podlouhlá část, která visí z uší, přitáhne pozornost každého, kdo uvidí Váš nový módní doplněk. Náušnice jsou vhodné pro každodenní nošení i speciální příležitosti, jsou vhodné pro různé generace, neboť podtrhují ženskost a výjiměčnost.

DÁREK, Z KTERÉHO BUDOU CIVĚT

Okořeňte svůj módní styl náušnicemi, které v prestižní zlaté barvě opravdu zanechají dojem. Buď si je koupíte pro sebe, nebo je darujete nějaké speciální osobě ve svém životě. Je to nádherný dárek, který jistě zaujme a vykouzlí úsměv na tváři. Náušnice jsou baleny v dárkové krabičce, která vytváří kouzelný vzhled.

BUDETE ZÁŘIT JAKO SKUTEČNÉ HVĚZDY

Náušnice se příjemně nosí a nezatěžují uši. Obsahují malé detaily, které Vám dodají pocit odvahy a sebevědomí. Hodí se ke všem druhům oblečení. . Jsou tedy vhodné pro různé příležitosti: vše od večerních procházek, oslav až po každodenní nošení. S novými náušnicemi STARS® budete zářit jako skutečné hvězdy.

OSTATNÍ INFORMACE

Barva: Zlatá
Velikost náušnic: Zobrazeno na obrázku níže
Balení obsahuje: Sada náušnic STARS® + dárková karta


Šperk není vhodný pro použití ve vodě (sprchování, koupání v bazénu apod.). Před kontaktem s vodou jej doporučujeme odstranit.

Dodatne informacije text