-36%

Dlouhá visací náušnice (1 náušnice na levé ucho) a dárková karta

Milovnice elegantního a moderního stylu, touto dlouhou náušnicí snadno okouzlíte každého. Navržena tak, abyste ji mohli nosit i bez propíchnutých uší a stále vypadali elegantně.

Dostupné na objednávku

565

Množství:
Nejprodávanější
1x 5652x 4813x 424
Katalogové číslo: UhanLong Kategorie: , ,

👉 JEDNODUŠE VYNIKNETE!

Představte si elegantní šaty, krásné podpatky a dlouhou křišťálovou náušnici, která Vám krásně sahá ke klíční kosti a žádá o pozornost. Pro takový vzhled sáhněte po našich dlouhých visacích náušnicích, které Vám velmi snadno padnou na ucho.

Bude vyzařovat silný dojem elegance a prestiže.

👉 VHODNÉ PRO MNOHO PŘÍLEŽITOSTÍ

Náušnice jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí vyzařovat svou krásu a chtějí okouzlit muže. Snadno je můžete nosit na speciální příležitosti, různé akce, k pohodové kávě, na rande, večírek, do kina nebo jen tak na úpravu pěkné fotky pro Váš nový profil.

Skvěle s náušnicí okouzlíte i mužskou společnost, protože v nich budete vypadat jako naprosto svůdná, silná a nezávislá žena.

👉 SPECIÁLNÍ VÝROBA

Jelikož jsou všechny ženy jedinečné, chceme také doplňky, které je jako takové prezentují. Tato dlouhá náušnice je vyrobena s prestiží, protože obsahuje oválný tvar ze slitiny zinku a kaskádu malých krystalů, které jednoduše vypadají skvěle. Obsahuje 2 krystaly na začátku a na konci, ostatní jsou velmi blízko u sebe tvořené tzv. řetězem.

Náušnice je dlouhá 10,5 cm a je na jedno ucho. Pokud nosíte dlouhé náušnice, z kterých Vás pak bolí uši, vyzkoušejte radši tuto lehkou náušnici, na kterou nepotřebujete ani mít propíchnuté uši, jednoduše je na ucho zavěsíte.

👉 SKVĚLÁ JAKO DÁREK!

Znáte někoho, kdo má podobný styl jako Vy a je sebevědomý na to, aby si dovolil nosit takový typ náušnic? Snadno je překvapíte nádherným dárkem, ze kterého budou jistě naprosto nadšeni. Překvapit je s dárkem můžete i na dovolené.

Součástí balení je jedna náušnice (na levé ucho).

Dodatne informacije text