-29%

Dámská víceúčelová taška CUTEY

Víceúčelová taška CUTEY vás zaujme svou praktičností! V tašce je dostatek místa pro každou vaši položku a díky atraktivnímu designu ji můžete využít i jako módní doplněk.

Vyčistit

809

Množství:
Nejprodávanější
1x 8092x 6883x 607
Katalogové číslo: TorbNaj Kategorie: , ,

NA KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Taška je velmi praktická. Má 6 prostorných vnějších kapes a další vnitřní kapsy. Díky své prostornosti bude taška nezbytným společníkem při vašich každodenních povinnostech. Svým atraktivním vzhledem slouží také jako módní doplněk vašeho outfitu!

KAPSA NA KAŽDOU VĚC

Taška má na vnější straně 6 kapes na zip a knoflíky. Také uvnitř tašky je spousta místa, kde jsou další kapsy. Už si nikdy nebudete muset lámat hlavu nad tím, kam odložit peněženku, brýle, šálu nebo jakýkoli jiný předmět!

ČTYŘI RŮZNÉ BARVY

Prostorná taška je k dispozici ve čtyřech různých barvách; Černá, modrá, červená a fialová. Design kabelek je nadčasový a čtyři různé barvy vám umožňují kombinovat je se svými oblíbenými kousky oblečení.

KVALITNÍ MATERIÁL

Výhody tašky nekončí jeho velkým objemem a atraktivním vzhledem, protože je také vyroben z kvalitního a voděodolného nylonu, který vám ušetří starosti i za deště! Taška má také dvě držadla pro držení a popruh, který vám umožní nosit ji přes rameno.

DALŠÍ FUNKCE

Materiál: voděodolný nylon
Velikost: 33 x 13 x 29 cm
Nošení: Dvě držadla a ramenní popruh
Zapínání: Zipy a knoflíky