-39%

Stínící plachta SUNSAIL® a dárková karta

Chraňte se před škodlivými paprsky slunce a užívejte si v tom nejpříjemnějším stínu. Tato stínící plachta vám nabídne bezstarostný požitek a ničím nerušený odpočinek.

Vyčistit

760

Množství:
Nejprodávanější
1x 7602x 6463x 570
Katalogové číslo: SunSail Kategorie: ,

JIŽ ŽÁDNÉ TRÁPENÍ NA PŘÍMÉM SLUNCI

Je čas postarat se o ochranu před škodlivým UV zářením a přímým slunečním zářením. Dovolte si ležet v příjemném stínu pod plachtou, která blokuje sluneční paprsky, aniž by nad vámi hromadila horký vzduch.

NA ZAHRADĚ, TERASU, BAZÉNU…

Jelikož je příprava tak jednoduchá, můžete ji použít prakticky kdekoli. Na terase, v zahradě, na zastínění bazénu nebo grilu, můžete ji použít také jako přístřešek. Způsoby a místa instalace necháme na vašich potřebách a fantazii. Kromě ochranné funkce získáte také designovou funkci, protože plachta zkrášlí vzhled vašeho prostoru.

SNADNÁ INSTALACE

Nainstalujete ji s lehkostí. Stačí si vybrat místo, natáhnout plachtu, přivázat k připevněným kroužkům a už si vychutnáváte příjemný stín!

HYDROIZOLAČNÍ MATERIÁL, KTERÝ DÝCHÁ A CHRÁNÍ

Plachta je vyrobena z kvalitního polyesteru vysoké hustoty, který velmi efektivně zachycuje silné sluneční paprsky. Díky pevným švům a kroužkům z nerezavějící oceli vám poskytuje spolehlivou a kvalitní ochranu před sluncem. Blokuje až 95% UV záření! Nebudete se muset bát, když na ni prší, jelikož je vyrobena z voděodolného materiálu. Ale zároveň přes ni dokáže přejít příjemný vítr.

DALŠÍ INFORMACE:

Barva: béžová nebo šedá

Rozměry: 3 x 3 x 3 m

Materiál: polyester

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.