-33%

Kouzelná pera pro zábavné tvoření (10 kusů) a dárková karta

Možná už znáte fix, kterým obvykle označujeme důležité předměty, ale slova ve vybraném kontextu, že? Dnes vám představíme voděodolné fixy, se kterými snadno vytvoříte krásné umělecké kresby, přáníčka a další, sami nebo se svými dětmi.

Dostupné na objednávku

610

Množství:
Nejprodávanější
1x 6102x 5193x 458
Katalogové číslo: SetFlo Kategorie: , ,

👉 DĚTI JE MILUJÍ

Sada těchto kouzelných fixů pobláznila všechny milovníky kreativity, protože nabízí až 10 naprosto nádherných metalických barev, se kterými je psaní a kreslení kouzelné. S nimi budete moci vy, ale i vaše děti tvořit na různé vybrané materiály. Zábava s takovou prací je tedy zaručena. Fixy jsou univerzální, můžete s nimi snadno kreslit / psát na papír, hlínu, kámen, listy atd.

👉 PRO DOKONALOU TVORBU

Díky jejich všestrannosti je můžete vzít s sebou na cestu do lesa, kde se můžete inspirovat a tvořit spontánně, v klidu a v objetí přírody. Protože nabízejí pohodlný úchop, nepotřebují rovné plochy pro psaní.

Jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let. Pokud by byly výhody podtrženy, před obvyklými značkami by řekli:

– které jsou mnohem odolnější,
– mají vynikající mírně zaoblenou špičku,
– jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a PP materiálu,
– jsou voděodolné,
– mají velmi dobrou přilnavost,
– obsahuje 10 permanentních metalických barev
– tak zcela univerzální pouze pro použití.

Nádherné barvy, o kterých mluvíme, jsou dostupné v: zelené, červené, fialové, světle zelené, modré, šedé, černé, zlaté, bílé a bronzové.

👉 VÝBORNÁ POLICE I JAKO ROHOVÁ

Tato sada opravdu zapůsobí na narozeninovou oslavu, která vytváří umělecké dílo. Vzhledem ke svým metalickým odstínům a různým možnostem tvorby projektů a designů by se měla rychle měnit popř. koupit novou sadu. Kouzelné kresby a další materiály budou z důvodů kvality, zbytek vydrží několik let. Proto jsou takové fixy, stejně jako umělecká díla s nimi vyrobená, skvělým dárkem s dlouhou životností, který nikdy nevyjde z módy.

Dodatne informacije text