-33%

Kouzelná pera pro zábavné tvoření (10 kusů) a dárková karta

Možná už znáte fix, kterým obvykle označujeme důležité předměty, ale slova ve vybraném kontextu, že? Dnes vám představíme voděodolné fixy, se kterými snadno vytvoříte krásné umělecké kresby, přáníčka a další, sami nebo se svými dětmi.

Dostupné na objednávku

610

Množství:
Nejprodávanější
1x 6102x 5193x 458
Katalogové číslo: SetFlo Kategorie: , ,

👉 DĚTI JE MILUJÍ

Sada těchto kouzelných fixů pobláznila všechny milovníky kreativity, protože nabízí až 10 naprosto nádherných metalických barev, se kterými je psaní a kreslení kouzelné. S nimi budete moci vy, ale i vaše děti tvořit na různé vybrané materiály. Zábava s takovou prací je tedy zaručena. Fixy jsou univerzální, můžete s nimi snadno kreslit / psát na papír, hlínu, kámen, listy atd.

👉 PRO DOKONALOU TVORBU

Díky jejich všestrannosti je můžete vzít s sebou na cestu do lesa, kde se můžete inspirovat a tvořit spontánně, v klidu a v objetí přírody. Protože nabízejí pohodlný úchop, nepotřebují rovné plochy pro psaní.

Jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let. Pokud by byly výhody podtrženy, před obvyklými značkami by řekli:

– které jsou mnohem odolnější,
– mají vynikající mírně zaoblenou špičku,
– jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a PP materiálu,
– jsou voděodolné,
– mají velmi dobrou přilnavost,
– obsahuje 10 permanentních metalických barev
– tak zcela univerzální pouze pro použití.

Nádherné barvy, o kterých mluvíme, jsou dostupné v: zelené, červené, fialové, světle zelené, modré, šedé, černé, zlaté, bílé a bronzové.

👉 VÝBORNÁ POLICE I JAKO ROHOVÁ

Tato sada opravdu zapůsobí na narozeninovou oslavu, která vytváří umělecké dílo. Vzhledem ke svým metalickým odstínům a různým možnostem tvorby projektů a designů by se měla rychle měnit popř. koupit novou sadu. Kouzelné kresby a další materiály budou z důvodů kvality, zbytek vydrží několik let. Proto jsou takové fixy, stejně jako umělecká díla s nimi vyrobená, skvělým dárkem s dlouhou životností, který nikdy nevyjde z módy.

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.