-36%

LCD tablet pro kreslení a psaní – Boardy™ a dárková karta

Zapomeňte na papír, kreslete a pište na LCD tabletu, jak chcete. Požitek, jaký jste ještě nezažili. Nadchne především všechny děti, které se stanou kreativní a uvolněné.

Vyčistit

540

Množství:
Nejprodávanější
1x 5402x 4593x 405
Katalogové číslo: RisPad Kategorie: , ,

ROZVÍJENÍ PŘEDSTAVIVOSTI

Už žádné zhlédnutí na lesklé obrazovky, které nejsou dobré pro dětské oči. Tento LCD tablet nevyzařuje škodlivé světlo a jeho obrazovka neoslňuje. Děti mohou dlouho bez obav tvořit a rozvíjet kreativitu a fantazii. Tablet je samozřejmě vhodný i pro dospělé.

FUNKCE VYMAZAT – ULOŽIT

Konečně budete moci vy i vaše děti popustit uzdu fantazii a bezstarostně kreslit. Tablet má totiž možnost vytvořené smazat a uložit. Nyní už na to nebudete muset myslet, pokud uděláte chybu v kresbě. To také poskytne dětem další relaxaci při tvoření. Funkce zámku také zabraňuje náhodnému smazání výkresů.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI TVORBY

Konečně budete mít příležitost zaměstnat děti hračkou, která je nenáročná na oči a lze ji použít při dlouhé jízdě autem, letadlem, vlakem atd. Hodiny strávené před nablýskanými obrazovkami telefonů a obyčejných tabletů budou minulostí. Tento tablet jistě upoutá jejich pozornost a snadno se vejde do dětského batohu.

VESTAVĚNÁ VÝMĚNNÁ BATERIE, PŘILOŽENÁ TUŽKA

Tablet podporuje až 100 000 zápisů, má vestavěnou vyměnitelnou baterii, takže je vždy k dispozici, když ji potřebujete. Přiložená tužka je pevně připevněna k tabletu, takže ji máte vždy po ruce. Na tablet lze psát i prsty.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Rozmery: Výška: 26 cm, šírka: 16,3 cm

Materiál: Plast

Dostupné v černé, modro-černé a růžovo-černé barvě

Dodatne informacije text