- 33%
Sleva!

Průhledná Vodotěsná Páska (3m X 3cm) – Aquashield dárková karta

AquaShield průhledná vodotěsná páska je vaším ultimátním řešením pro ochranu spojů mezi koupelnovým a kuchyňským vybavením. Tato samolepicí univerzální páska se snadno aplikuje a poskytuje trvanlivé, vodotěsné těsnění. Její flexibilita jí umožňuje přizpůsobit se různému vybavení a je vhodná pro všechny druhy sanitárního zařízení.

484 726

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 484 / kus22x 412 / kus33x 363 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

Katalogové číslo: ProzorTrak Kategorie:

TRVÁCÍ OCHRANA

Zajistěte dlouhodobou životnost koupelnového a kuchyňského vybavení s AquaShield průhlednou vodotěsnou páskou, která poskytuje dlouhodobou ochranu proti zhoršování silikonových spojů.

TRVÁCÍ OCHRANA

VŠESTRANNÁ A FLEXIBILNÍ

Vhodná pro veškeré koupelnové a kuchyňské vybavení. Jednoduše vysušte a vyčistěte povrch před použitím a užijte si dlouhodobou ochranu bez potřeby častého opakování.

VŠESTRANNÁ A FLEXIBILNÍ

ZAJISTĚTE DLONGODIBOU ŽIVOTNOST KUPEDLONOVÉHO A KUCHYŇSKÉHO VYBAVENÍ S AQUASHIELD PRŮHLEDNOU VODOTĚSNOU PÁSKOU, POSKYTUJíCí DLONGODOBOU OCHRANU PROTI ZHORšENí SILIKONOVýCH SPOJů

Barva: Průhledná Materiál: ABS+Akryl Velikost: 3m x 3cm

ZAJISTĚTE DLONGODIBOU ŽIVOTNOST KUPEDLONOVÉHO A KUCHYŇSKÉHO VYBAVENÍ S AQUASHIELD PRŮHLEDNOU VODOTĚSNOU PÁSKOU, POSKYTUJíCí DLONGODOBOU OCHRANU PROTI ZHORšENí SILIKONOVýCH SPOJů

TECHNICKÉ ÚDAJE

:.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Průhledná Vodotěsná Páska (3m X 3cm) – Aquashield“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na info@malaja.cz nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese info@malaja.cz a obdržíte další pokyny.