-33%

Přenosná podložka na piknik a na pláž a dárková karta

Užijte si pláž bez písku na ručnících! Tato podšívka umožňuje, aby po ní klouzal veškerý písek, rychle schne a je vhodná také pro rodinné pikniky nebo kempování v přírodě.

Skladem

630

Množství:
Nejprodávanější
1x 6302x 5363x 473
Katalogové číslo: PicMat Kategorie:

LEHKÁ A PŘENOSNÁ

Podšívka je k dispozici v rozměru 200×210 centimetrů.
Je zde dostatek místa pro malou rodinu nebo pro vás a vaše přátele. Rozměry podšívky jsou skvělé pro radost na pláži s přáteli a rodinou. Nyní si můžete lehnout a užít si zasloužený odpočinek.

RM8549321385790830

VODĚODOLNÁ

Podšívka je vyrobena z polyesterové tkaniny 210T, díky níž je odolná proti roztržení. Materiál je také odolný proti opotřebení a má dobrou odolnost proti vodě. Tkanina vás chrání před větvemi, kameny, špínou, vodou, pískem a hmyzem. Chrání tak vás i vaše předměty před vlhkostí a pískem.

MONTÁŽNÍ HÁKY

Se čtyřmi háčky zahrnutými v ceně můžete podložku pevně přichytit do písku nebo na trávník.
Plážová podložka má také 4 pytle s pískem, které můžete umístit do rohů. Pro lepší účinnost se doporučuje použít k upevnění písek nebo malé kamínky, které dále zabrání odfouknutí podšívky větrem.

VÍCEÚČELOVÝ

Lze jej použít jako přikrývku nebo koberec a zároveň jako úkryt před sluncem nebo deštěm. Je ideální na pláže, pikniky, parky, všechny rodinné výlety, sportovní akce, venkovní festivaly, kempování, turistiku, rybaření nebo jiné příležitosti a outdoorové aktivity.

JINÁ INFORMACE

Barva: Modrá
Materiál: Polyester 210T
Rozměr: 200cm x 210cm |
Balíček obsahuje:
1 x mat
1 x přepravní pouzdro
4x klín

Dodatne informacije text