- 37%
Sleva!

Dekorativní Santa na vánoční stromeček dárková karta

Vytvořte skvělou atmosféru nadcházejících svátků s nezbedným Santou šplhajícím po žebříku nahoru a dolů. Pobaví se u toho celá skupina.

465 735

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 465 / kus22x 396 / kus33x 349 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

???? PRO VŠECHNY MILOVNÍKY VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

Patříte k těm, kteří v říjnu přemýšlí o vánoční výzdobě, protože se vám prostě líbí krásná zlatočervená barva a ladící ozdoby, které zdobí váš domov a smrk? Pak je tento jedinečný Santa právě pro vás.

Svými vtipnými pohyby a zpěvem slavné vánoční melodie bůh s taškou plnou dárků, kterou nosí na zádech, dokonale vyzdobil požadovaný prostor nebo předmět.

???? VHODNÉ PRO DEKORACI INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Bílý a červený moz, oblíbený zejména v prosinci dětmi, snadno ozdobí jakýkoli prostor a přinese tak opravdovou radost a štěstí. Žebřík, 50 cm dlouhý, lze snadno umístit nebo zavěsit na zeď, dveře, okno, balkon nebo vánoční stromeček. Jeho složení v rozměru 25 cm * 12 cm * 2,6 cm je velmi jednoduché a rychlé.

???? PERFEKTNÍ DEKORACE DO KANCELÁŘE NEBO DOMOV

Protože byla vyrobena jako jedinečná dekorace, možná v kombinaci s jinými dekoracemi, ale jako taková sehrála svou roli dokonale a rozveselila vás pokaždé, když se na ni podíváte. I ve vaší provozovně zazní atraktivní melodie doprovázená známou, ale tajemnou silou.

 

Můžete jej použít vícekrát současně, protože díky své jedinečnosti neztrácí na hodnotě. Nebudete tak muset každé léto kupovat nové ozdoby, můžete je snadno aktualizovat. Na konci prázdnin jej složte a uložte na příští léto.

???? DĚTI TO MILUJÍ

Největšími fanoušky Vánoc, dárků a všeho, co se svátky souvisí, jsou naši nejmenší. Udělejte jim radost a překvapte je touto zábavnou dekorativní hračkou, která vám večer skrytě přinese čisté štěstí do života. Spojte se se svou skupinou a bavte se společně a užijte si sledování Santu šplhajícího.

Délka žebříku: 50 cm

Svítidla nejsou součástí balení

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Dekorativní Santa na vánoční stromeček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.