- 33%
Sleva!

Tieease Opakovaně Použitelné Samozamykací Pásky (100 kusů) dárková karta

TieEase Opakovaně použitelné samozamykací pásky jsou ideální pro zahradníky a kutily, kteří chtějí nabídnout bezpečnou a šetrnou podporu rostlinám v zahradě, aniž by poškodili kmínky nebo listy. Snadno použitelné, odolné a opakovaně použitelné, tyto narovnávací dráty jsou také skvělé pro organizaci domácnosti a kanceláře.

473 711

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 473 / kus22x 403 / kus33x 355 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

 • Bezpečné nakupování

 • Donáška domů

 • Snadné návraty

Katalogové číslo: PlasVezic Kategorie:
Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.

Hodnocení zákazníků

  Novotný

  Velmi doporučuji!

  Verunka

  Líbí se mi, že mi pomáhají udržovat své kabely a dráty organizované a bez spletení. Vřele doporučuji těm, kteří hledají skvělý způsob, jak organizovat své kabely!

  Alois

  Tyto opakovaně použitelné samozamykací pásky jsou naprosto nezbytné! Jsou silné a bezpečné a mechanismus kliknutí a posouvání je velmi snadný!

  Týna

  Miluji tyto opakovaně použitelné samozamykací pásky!

  Aleš

  Jsem velmi ohromen kvalitou a snadností použití!

Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *