- 29%
Sleva!

Ruční Zdvihací Nástroj Handylift dárková karta

Ruční Zdvihací Nástroj – Handylift je profesionální revoluční zařízení s dostupnou cenou pro vaše domácí projekty. S nosností až 150 kg, pevnou konstrukcí a kvalitními součástky poskytuje přesnost, produktivitu a nekonečné možnosti.

610 855

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 610 / kus22x 519 / kus33x 458 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

 • Bezpečné nakupování

 • Donáška domů

 • Snadné návraty

Katalogové číslo: OroDv Kategorie:

SKVĚLÁ VŠESTRANNOST

Zažijte sílu HandyLift – inovativního univerzálního nástroje, který nabízí profesionální kvalitu za dostupnou cenu. S nosností až 150 kg jsou možnosti pro vaše domácí projekty nekonečné.

SKVĚLÁ VŠESTRANNOST

BEZPROBLÉMOVÁ PŘESNOST

Rozlučte se s frustrací instalatérských prací s HandyLift. Jeho pevná a odolná konstrukce spolu s komponenty nejvyšší kvality zajišťuje řízenou přesnost pro širokou škálu aplikací včetně dveří, oken, skříní, podlah, teras, palub a mnoho dalšího.

BEZPROBLÉMOVÁ PŘESNOST

ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA

Zjednodušte své projekty a zvyšte produktivitu s HandyLift. S tímto geniálním nástrojem nepotřebujete zaměstnat všechny ruce při domácí práci, šetří čas a úsilí. Ať už jste profesionál nebo nadšený kutil, HandyLift je vaším nejlepším společníkem pro efektivní a ekonomické výsledky.

ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA

UVOLNĚTE SVOU PŘEDSTAVIVOST

Uvolněte svou kreativitu s HandyLift. Jeho neomezená nosnost a jedinečná konstrukce vám umožňují zvládnout jakýkoli projekt s lehkostí a sebejistotou. Od základních instalací až po složité nosné konstrukce, HandyLift je nástrojem, který odemyká neomezené možnosti.

UVOLNĚTE SVOU PŘEDSTAVIVOST

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: kalená nerezová ocel, hliník
Barva: černá
Nosnost: až 150 kg
Rozsah provozu: 6-215 mm
Standardní základna: 5 x 105 x 87 mm
Množství: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnocení zákazníků

  Novotný

  Tenhle zdvihací nástroj fakt zbožňuju! Práce s tímto nástrojem dělá vše jednodušší!

  Verunka

  Tenhle nástroj je fakt must-have! Velmi doporučuji!

  Alois

  Úžasný nástroj! Ergonomická rukojeť je pohodlná a umožňuje přesné ovládání při zdvihu. Je lehký a snadno se ukládá, když se nepoužívá!

  Týna

  Jedna z nejlepších investic, kterou jsem provedl do mé dílny! Je neuvěřitelně pevný a dobře vyrobený a lehce zvedá těžké předměty!

  Aleš

  Must-have pro každou domácí dílnu! Je snadno použitelný a snadno zvedá těžké předměty!

Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.