-46%

Set s náhrdelníkem a náušnicemi – LoveNec a dárková karta

S tímto krásným setem s náhrdelníkem a náušnicemi ve tvaru srdce s mini krystaly budete vypadat elegantně a neodolatelně, ať se objevíte kdekoli.

Skladem (dostupné na objednávku)

500

Množství:
Nejprodávanější
1x 5002x 4253x 375
Katalogové číslo: NakLove Kategorie: , , ,

ELEGANTNÍ DESIGN

Tato sada šperků obsahuje zlatý náhrdelník ve tvaru srdce a pár náušnic s mini krystaly. Náš náhrdelník a náušnice ve tvaru srdce jsou nejen ženské a elegantní, ale také vybízejí k romantickým pocitům v moderním vzhledu. Mini krystaly zdobí náhrdelník a náušnice a dodávají designu brilantní nádech. Srdce symbolizuje věčnou lásku. Sada LoveNec je perfektní dárek pro důležité ženy ve vašem životě.

KVALITNÍ MATERIÁL

Tento krásný set náhrdelníku a náušnic je vyroben z vysoce kvalitní slitiny zinku a mini krystalů, které zajistí, že náhrdelník a náušnice nevyblednou ani nezkorodují, snadno se nerozbijí a můžete je nosit velmi dlouho.

PERFEKTNÍ DÁREK

Sada šperků vám ušetří čas na nákup těch správných náušnic a náhrdelníků, udělá vaše každodenní nošení jednoduchým a elegantním, vhodným pro rychlý a moderní život. Dobrá volba jako dárek ke Dni matek, Valentýna, Vánoce, narozeniny, promoce, zásnuby, svatby, dárky k výročí.

TECHNICKÉ INFORMACE

Materiál: slitina zinku
Délka náhrdelníku: 49 cm
Barva: Zlato-červená
Sada šperků není vhodná pro použití ve vodě (sprchování, koupání v bazénu apod.). Před kontaktem s vodou se doporučuje odstranit.

 

Dodatne informacije text