-45%

2v1 USB nabíjecí LED lampa proti komárům – LedMosquito® a dárková karta

Skladem (dostupné na objednávku)

615

Množství:
Nejprodávanější
1x 6152x 5233x 462
Katalogové číslo: MosTrap Kategorie: ,

PRO KLIDNÉ LETNÍ NOCI

Lampa LedMosquito® využívá ultrafialové světlo, které přitahují komáry a jiný létající hmyz. Když vetřelci vstoupí do lampy, jsou okamžitě usmrceni elektrickým proudem, narozdíl od jiných produktů na trhu, které hmyz pouze srazí do bezvědomí. Naše lampa nepoužívá chemikálie ani jiné toxické materiály, je naprosto bezpečná pro lidi a děti, efektivně funguje na ploše 50 až 120 m2.

VSTAVANÁ LED LAMPA

Lampa proti komárům LedMosquito® má vestavěné LED světlo, které můžete zapnout stisknutím tlačítka, takže za jednu vteřinu získáte vysoce funkční LED světlo z lampy proti komárům, které můžete používat v noci doma nebo třeba v táboře. Ve spodní části svítilny je držadlo, pomocí kterého můžete LED svítilnu přenášet a otáčet o 360 stupňů.

Vestavěná nabíjecí baterie

Tato prémiová lampa proti komárům má vestavěnou 4000mA baterii, kterou můžete nabíjet přes USB prostřednictvím jakéhokoli zařízení (počítač, PowerBank, nabíječka na mobil atd.). Čas potřebný k úplnému nabití baterie je 8-9 hodin, po plném nabití ji můžete používat více než 16 hodin. Přenosný design vám umožní vzít si produkt s sebou, kamkoli ho potřebujete, doma, na víkendy, na kempování, na dovolenou atp.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Černá
Materiál: ABS plast
Velikost: 208 mm x 105 mm
Výkon: 5W
Napájení: USB napájecí kabel
Výkon baterie: 4000 mA
Plocha použití: 50-120m²
Doba nabíjení: 3-4 hodin
Doba používání po nabití: 8+ hodin

Dodatne informacije text