-24%

Bazén pro psy (80cm x 20cm) – DogPool a dárková karta

Dokonalá vodní zábava a osvěžení pro vaše mazlíčky v horkých dnech. Stačí otevřít bazén, naplnit jej vodou a zábava může začít.

Skladem (dostupné na objednávku)

760

Množství:
Nejprodávanější
1x 7602x 6463x 570
Katalogové číslo: MinPool Kategorie:

OSVĚŽENÍ PRO VAŠEHO MILÁČKA

Všichni víme, že osvěžení během horkých letních dnů potřebuje každý z nás a zejména naši domácí mazlíčci, kteří díky srsti cítí teplo víc než my. Proto jsme navrhli speciální bazén, který poskytuje domácím mazlíčkům dokonalé osvěžení a zábavu během horkých dní. Dopřejte jim doma soukromý bazén.

VYZTUŽENÉ DNO

Víme, že naši mazlíčci vědí, jak se škrábat a kousat, ale nebojte se, dno bazénu jsme vyztužili velmi pevným PVC plastem, takž nemohou udělat díru nebo jej jinak poškodit.

SKLÁDACÍ A PŘENOSNÝ DESIGN

Bazén má pevné stěny, které samostatně stojí vzpřímeně, není zapotřebí dělat žádné úpravy . Když zábava skončí, jednoduše otevřete vypouštěcí ventil na dně bazénu a po vypuštění bazénu pořádně složíte do „harmoniky“ a odložíte do dalšího horkého dne. Snadno se přenáší, sbalí, hodí se na dovolené, výlety k moři, na hory nebo všude tam, kde je horko. Samozřejmě, bazén není výlučně pro psy. Můžete s ním pobavit své děti, je skvělý na odkládání hraček, na narozeninovou oslavu ho naplníte míčky a už máte „kuličkovou jámu“.

JINÁ INFORMACE

Barva: Modrá
Materiál: Vyztužený PVC plast
Průměr: 80 cm
Výška: 20 cm

Dodatne informacije text