-37%

Kouzelné víceúčelové koště a dárková karta

Extrémně dlouhá rukojeť umožňuje bezpečně dosáhnout vysokých oken nebo těžko přístupných míst bez použití žebříku. Délku si můžete upravit od 58 cm až po úžasných 90 cm!

 

Dostupné na objednávku

560

Množství:
Nejprodávanější
1x 5602x 4763x 420
Katalogové číslo: Metla Kategorie:

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ!

Pokud vaše děti nebo čtyřnozí kamarádi polijí podlahu vodou nebo jinou tekutinou, je extrémně obtížné je všechny najednou vysušit běžnými smetáky. Toto měkké víceúčelové koště má velmi silnou sušicí schopnost! Odstraňuje nejen tekutiny, ale je skvělý i na čištění vlasů a rozbitého skla!

VŠUDE ČISTÍ

Kouzelný víceúčelový smeták vhodný do obývacích pokojů, kuchyní, bazénů, garáží nebo koupelen lze použít i jako stěrač v kombinaci s čističem na sklo.

PLNĚ FLEXIBILNÍ A SNADNÉ SKLADOVÁNÍ

Extrémně dlouhá rukojeť umožňuje dosáhnout vysokých oken nebo těžko přístupných míst bez žebříku. Délku si můžete upravit od 58 cm až po úžasných 90 cm! Po dokončení úklidu jej můžete uložit na zeď pomocí praktického háčku.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

PP materiál s vysokou hustotou se nebojí kapalin a umožňuje snadné čištění! Gumový smeták je vhodný pro odstraňování zvířecích chlupů. Extrémně dlouhá rukojeť také umožňuje bezpečně dosáhnout na vysoká okna a další těžko dostupná místa bez použití žebříku. Smeták je vhodný do obývacího pokoje, kuchyně, bazénu, garáže, koupelny, lze použít i jako čistič oken.

TECHNICKÉ INFORMACE

Barva: Šedá
Materiál: ABS plast
Délka: Nastavitelná (58-90 cm)

Dodatne informacije text