-40%

Magnetické puzzle pro děti – Zimní pohádka (68 dílků) a dárková karta

Herní sestava, která rozvíjí motoriku, stimuluje myšlení a především uvolňuje dítě. Až 54 kusů magnetických nálepek a 14 doplňkových karet pro nápady v jednom balení.

Dostupné na objednávku

530

Množství:
Nejprodávanější
1x 5302x 4513x 398
Katalogové číslo: MagBook Kategorie: , , ,

👉 VYTVOŘTE ZIMNÍ POHÁDKU

V zimě se děti nemohou dočkat sněhu, vánočního stromečku a dárků. Tato sada puzzle jim vykouzlí zimní říši divů, kdykoli budou chtít. Kouzelné obrázky sněhuláka, pohádkových postaviček, přírody, sněhuláků, Santa Clause a mnoha dalších je okamžitě zaujmou.

👉 JAK TO FUNGUJE

Puzzle je vyrobeno ve formě knihy, která se otevírá a zavírá. Děti přidávají jednotlivé dílky na obal (který má zabudovanou magnetickou základnu) a skládají na sebe vybrané postavičky. Mohou si pomoci nápady až ze 14 přiložených karet. Celkový počet magnetických dílků pro složení na obal je celých 54. Nápady a možnosti na různé zimní pohádky vám jistě nikdy nedojdou!

👉 DĚTI ROZVÍJÍ MOTORICKÉ DOVEDNOSTI

Pokud chcete, aby vaše dítě rozvíjelo své dovednosti při hraní, tato hádanka je hitem! Nejenže se bude cítit uvolněně, navíc si zlepší jemnou motoriku a rozvine logické myšlení. Dovolte mu oddat se kreativitě a nechte ho kouzlu zimypravljici.

👉 RODINA SE PŘIPOJÍ

Skládání si užijí nejen děti, ale celá rodina. Budete hrdí na hotový výrobek a rádi budete přemýšlet o nové scéně.

👉 NEJLEPŠÍ DÁREK

S touto herní sadou nemůžete udělat chybu. Je to opravdu jedinečný dárek k svátku, který zůstane navždy v paměti dítěte!

Puzzle měří 26 cm na výšku a 19 cm na šířku a je vhodné pro děti starší 3 let.

Dodatne informacije text