- 40%
Sleva!

Solarglow Led Plamenné Solární Světla dárková karta

Proměňte svůj venkovní prostor pomocí našich solárních světel Solarglow LED Plamen. Tyto bezpečné a energeticky účinné světla vytvářejí jemné a náladu zlepšující světlo, simulující vzhled skutečných plamenů. S jednoduchým instalačním procesem a odolným designem jsou ideální pro osvětlení vašich venkovních prostor po celý rok.

428 714

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 428 / kus22x 365 / kus33x 322 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

Katalogové číslo: LucOgenj Kategorie:

ENERGETICKY ÚČINNÝ SOLÁRNÍ PROVOZ

Využijte sílu slunce s našimi solárními světly Solarglow LED Plamen. Tyto světla během celého dne shromažďují sluneční energii a poskytují bezpečné a jemné světlo, které zlepšuje náladu.

ENERGETICKY ÚČINNÝ SOLÁRNÍ PROVOZ

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ DESIGN PROTI POČASÍ

Naše solární světla Solarglow LED Plamen jsou navržena tak, aby vydržela. S vodotěsným hodnocením IP65 a odolnou konstrukcí tyto světla odolávají všem druhům počasí po celý rok, což zaručuje spolehlivý výkon po mnoho let.

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ DESIGN PROTI POČASÍ

JEDNODUCHÁ INSTALACE, VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Není potřeba složitého vedení. Stačí umístit naše solární světla Solarglow LED Plamen na libovolné místo přímého slunečního svitu a užívat si teplých pochodní. Jsou ideální pro osvětlení venkovních prostor, stezek, zahrad a dalších.

JEDNODUCHÁ INSTALACE, VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

DLADOŽIVÉ OSVĚTLENÍ

S dobou nabíjení 5-8 hodin pod slunečním světlem naše solární světla Solarglow LED Plamen poskytují až 12 hodin nepřetržitého osvětlení. Sbohem častým výměnám baterií a ahoj dlouhotrvajícímu a bezproblémovému osvětlení.

DLADOŽIVÉ OSVĚTLENÍ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Barva: černá Materiál: ABS plast Velikost: Výška: 41 cm Solární doba nabíjení: 8 hodin Pracovní doba: 10-12 hodin Kapacita baterie Li-on: 600mAh

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Solarglow Led Plamenné Solární Světla“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.