-51%

Solární dekorativní svítidlo LEDPALM® – 7 barev a dárková karta

Dostupné na objednávku

450

Množství:
Nejprodávanější
1x 4502x 3833x 338
Katalogové číslo: LedPalm Kategorie: , , ,

AUTOMATICKÝ PROVOZ

S režimem RGB, který vám umožňuje střídat 7 barev, jsou tato solární světla něčím jedinečným. S jejich pomocí se váš dvůr, zahrada či terasa rozzáří a změní image vašeho domova. Jejich velkolepý vzhled v noci okouzlí každého, kdo se na tato světla podívá.

 

VYUŽÍVAJÍ SLUNEČNÍ ENERGII

Použitím těchto solárních svítidel uděláte dobrý skutek i pro přírodu. To znamená, že ve dne využijete sluneční energii, která nabije světla tak, že v noci vyzařují dost silné světlo. Žádné dodatečné náklady na elektřinu nebo jiné zdroje energie!

JE VODĚODOLNÉ

Nemusíte se bát, pokud prší (nebo sněží), protože jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu. Nebudete tak muset myslet na jejich uložení pod střechou v nepříznivém počasí. Dokonce i v dešti nebo sněhu si budete moci vychutnat kouzelné světlo, které budou vyzařovat.

SNADNÁ INSTALACE

Vše potřebné dostanete v jednom balení. K instalaci nejsou potřeba žádné další nástroje. Důležité je umístit svítidla na místo, kde budou během dne dostávat dostatek slunečního světla. Umístěte je do požadované polohy, aktivujte tlačítko napájení a začnou se nabíjet. Potom začnou automaticky pracovat, v noci budou měnit barvy a během dne se automaticky vypnou. Nabíjení trvá v průměru až 6 hodin slunečního záření, poté se v noci zapnou na 8 až 12 hodin. Mají tedy vynikající proporcionální využití přijaté energie a provozu!

KRÁSNÝ DESIGN NA VŠECHNY ROČNÍ OBDOBÍ

Svítidla mají jedinečný vzhled, který tvarem připomíná palmu, což jim dodává ještě větší šarm. Využijete je jako dekoraci v každém ročním období.

VÍCE INFORMACÍ

Množství: 1 kus

Barva: Vícebarevná (automaticky změní 7 různých barev)

Napětí: 1,2V

Vnější materiál: ABS plast

Velikost: 65 x 35 cm

Dodatne informacije text

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „Solární dekorativní svítidlo LEDPALM® – 7 barev“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *