-22%

Kšiltovka s otvorem pro culík STAILY

Kšiltovka s otvorem pro culík je opravdovým letním hitem! Už žádné mučení s trapnými účesy, kombinujte svůj každodenní outfit se třemi různými barvami kšiltovky. Je vzdušná a pohodlná a váš účes zůstane bezchybný!

Vyčistit

510

Množství:
Nejprodávanější
1x 5102x 4343x 383
Katalogové číslo: PonyKapa Kategorie: ,

HIT TOHOTO LÉTA

Chcete si uchovat bezchybný culík i v horkých letních dnech a zároveň se chránit před sluníčkem? Kšiltovka vás ochrání před silným slunečním zářením a perforovaný design na zadní straně klobouku umožňuje vzdušnost a zabraňuje pocení hlavy.

ZACHOVÁNÍ CULÍKU

Už žádné zničené účesy pod čepicí, otvor v horní části vám umožní snadno si vlasy vytáhnout a upravit podle potřeby. Ponechte si účes a s moderní kšiltovkou budete vypadat obzvláště nádherně.

VHODNÉ PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Módní design ve třech různých barvách a třpytky na přední straně jsou skutečným letním hitem. Materiál kšiltovky je velmi příjemný a také vám umožní sportovat. Zkombinujte barvy s oblečením pro běžné nošení a zvýrazněte svůj vzhled.

NASTAVITELNÝ

Moderní, lehká a vzdušná čepice je vyrobena z polyesteru a vzadu s nastavitelnou sponou můžete čepici přizpůsobit jakékoli hlavě. Otvor pro cop je vhodný také pro všechny typy vlasů, bez ohledu na váš objem, délku nebo hustotu.

DALŠÍ FUNKCE

Materiál: Polyester

Barvy: černá, zlatá, hnědý

Velikost: Flexibilní