-39%

Náramek proti komárům pro děti (3 kusy) – KidPro a dárková karta

Roztomilý a praktický způsob, jak zajistit dodatečnou (doplňkovou) ochranu vašich nejmenších před komáry a hmyzem. Tento náramek, který večer září krásnými barvami, si zamilují.

Skladem (dostupné na objednávku)

545

Množství:
Nejprodávanější
1x 5452x 4643x 409
Katalogové číslo: KomZap Kategorie: ,

JEMNÁ VŮNĚ

Nejmenší potěší pohled na tento náramek, který obsahuje esenciální oleje, které uvolňují aroma, které nejsou zrovna nejpříjemnější pro komáry a jiný hmyz. Náramky jsou voděodolné, takže nepřestanou uvolňovat jemnou vůni, pokud si dítě umyje ruce a namočí si je.

BEZPEČNÉ PRO DĚTI

Náramek KidPro je vyroben z hypoalergenního silikonu a obsahuje nezávadné esenciální oleje. Nemusíte se tedy bát, že by se vašemu dítěti stalo něco špatného, ​​když se náramek dostane do kontaktu s jeho ústy. Klidně nechte dítě si s náramkem hrát a užívat si nošení.

LED SVĚTLO A NASTAVITELNÝ ŘEMÍNEK

Nastavitelný řemínek tohoto krásného náramku se přizpůsobí všem tvarům a velikostem zápěstí. PLUS, každý náramek při poklepání svítí, což bude pro děti ještě zajímavější, zvláště pokud ho budou nosit večer. V balení obdržíte 3 náramky různých vzorů, výběr náramků není možný, posíláme je náhodně.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Barevné vícebarevné vzory
Materiál: hypoalergenní silikon
Velikost: Univerzální velikost 22,5 cm x 4 cm
V balení dostanete 3 náramky různých vzorů

Poznámka: Náramek je doplňkovou ochranou proti komárům. Pro maximální účinnost doporučujeme používat náramek v kombinaci s jinými repelenty proti komárům.

Dodatne informacije text