- 57%
Sleva!

“Vytvoř si svůj vlastní” vánoční strom a LED světla – MagicTree

Zdobení vánočního stromku přináší do domu radost a zábavu. Nechte své malé děti ozdobit vánoční stromeček a zároveň podpořte fantazii a kreativitu. Aby vánoční stromek vypadal skutečně, obdržíte také LED světla s bateriovým napájením.

340 790

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 340 / kus22x 289 / kus33x 255 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

  • Bezpečné nakupování

  • Donáška domů

  • Snadné návraty

Katalogové číslo: Jelka Kategorie: , , ,

ZÁBAVNÁ DEKORACE

Nechte děti ozdobit svůj vánoční stromeček. MagicTree nabízí nejen zábavu, ale také stimuluje představivost a kreativitu dítěte a zlepšuje jeho praktické schopnosti, koordinaci rukou a očí. Množství ozdob může dětem umožnit rozpoznat barvy a vzory. Vylepšete více schopností svého dítěte tím, že si užijete nekonečnou zábavu.

LED SVĚTLA

Součástí balení jsou také LED světla, která jsou napájena bateriemi. Díky tomu bude vánoční stromek vypadat skutečně!

POSILUJE VZTAH RODIČŮ A DĚTÍ

Vánoční strom MagicTree může posílit pouto mezi vámi a vašimi dětmi a také dodat příjemnou atmosféru rodině, protože vyžaduje týmovou spolupráci. Celý proces tedy rodinu spojí.

BEZPEČNÉ A SNADNÉ TVOŘENÍ

Vánoční stromeček a ozdobné doplňky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plsti, která není pro děti škodlivá. Díky pevnému závěsnému popruhu nahoře jej snadno zavěsíte na jakýkoli povrch. MagicTree je ideální pro vánoční večírky, vnitřní nebo venkovní dekorace. Design umožňuje umístění a odstranění ozdob podle potřeby.

JINÁ INFORMACE

Výška: cca. 98 cm
Šířka: cca. 70 cm
Balíček obsahuje vánoční stromek, 32 různých dekorací a LED světla napájená bateriemi.
Baterie nejsou součástí balení

Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi
Buďte první, kdo ohodnotí „“Vytvoř si svůj vlastní” vánoční strom a LED světla – MagicTree“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.