- 33%
Sleva!

Aquabond Extrémně Silná Vodotěsná Lepicí Páska dárková karta

Páska AquaBond Extrémně silná vodotěsná lepicí páska je vysoce výkonným řešením, které nabízí výjimečnou přilnavost na všech površích, dokonce i pod vodou. Její silná lepící schopnost jí umožňuje pevně spojit se sklem, cementovým povrchem, dlaždicemi, plastem, kovem a dřevem, což ji činí ideální volbou pro různé aplikace.

488 732

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 488 / kus22x 415 / kus33x 367 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

 • Bezpečné nakupování

 • Donáška domů

 • Snadné návraty

Katalogové číslo: FlexTrak Kategorie:

PŘILNAVOST NA VŠECHNÝCH POVRŠÍCH

Připevněte to k libovolnému povrchu, ať už se jedná o sklo, cement, dlaždice, plast, kov nebo dřevo, jak nad vodou, tak pod ní.

PŘILNAVOST NA VŠECHNÝCH POVRŠÍCH

NEODOLATELNÁ LEPIVÁ SÍLA

Naše lepidlo vysokopolymerní syntézy zajišťuje nedotknutelnou vazbu bez ohledu na podmínky.

NEODOLATELNÁ LEPIVÁ SÍLA

ULTIMÁTNÍ VODOODOLNOST

S vynikajícími vodotěsnými vlastnostmi zaručuje naše páska plnou ochranu proti vlhkosti a netěsnostem.

ULTIMÁTNÍ VODOODOLNOST

ODOLNÁ A SPOLEHLIVÁ

Zkonstruována k výdrži, naše lepicí páska je navržena tak, aby odolávala nejtvrdším podmínkám, poskytující trvanlivá řešení.

ODOLNÁ A SPOLEHLIVÁ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Barva: Černá
Rozměry: cca 10×162 cm

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnocení zákazníků

  Novotný

  Tato extrémně silná vodotěsná lepicí páska je ideálním nástrojem pro všechny mé projekty DIY. Je silná dost na odolání vlhkosti a povětrnostním podmínkám a je snadno použitelná. Páska je také vodotěsná a dobře se drží na většině povrchů. Vřele doporučuji!

  Verunka

  Tato extrémně silná vodotěsná lepicí páska je ideálním řešením pro všechny mé venkovní projekty. Je silná a vodotěsná, takže vím, že moje projekty budou v bezpečí. Páska je také snadno použitelná a dobře se drží na většině povrchů. Vřele to doporučuji!

  Alois

  Tato extrémně silná vodotěsná lepicí páska je ideálním nástrojem pro všechny mé projekty DIY. Je dostatečně silná, aby odolala vlhkosti a povětrnostním podmínkám, a je snadno použitelná. Jsem velmi spokojený s výsledky a rozhodně bych ji doporučil svým přátelům!

  Týna

  Tato extrémně silná vodotěsná lepicí páska by neměla chybět při jakémkoli vylepšování domácnosti. Je extrémně silná a vodotěsná, takže vím, že moje projekty budou v bezpečí. Páska je také snadno použitelná a dobře se drží na většině povrchů. Vřele to doporučuji!

  Aleš

  Tato extrémně silná vodotěsná lepicí páska je perfektní pro všechny moje projekty DIY. Je snadno použitelná a dostatečně silná na upevnění mých projektů. Páska je také vodotěsná, takže se nemusím bát, že by se namočila deštěm. Vřele doporučuji!

Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.