-45%

Bezdrátové sluchátka Bluetooth i9S a dárková karta

Bezdrátová sluchátka i9S vypadají i designově a kvalitativně téměř identicky s AirPods a stejně jako ony mají malou krabičku, která kromě úložiště slouží i k nabíjení sluchátek.

Skladem (dostupné na objednávku)

630

Množství:
Nejprodávanější
1x 6302x 5363x 473
Katalogové číslo: EarBud Kategorie: , ,

ERGONOMICKÝ DESIGN

Zapomeňte na nepohodlná sluchátka, která vám vypadávají z uší. Bezdrátová Bluetooth sluchátka i9S poskytují nejvyšší úroveň pohodlí při používání. Soustřeďte se na konverzaci nebo poslech oblíbeného hudebního alba, nejnovější technologie připojení Bluetooth 5.0 zajistí nejlepší bezdrátový zážitek.

JEDNO TLAČÍTKO PRO VŠECHNY FUNKCE

Všechny funkce jsou dostupné pomocí jednoho tlačítka. Chcete přijmout hovor nebo přeskočit skladbu? Jednoduše použijte multifunkční tlačítko na jednom ze sluchátek.Propojení s telefonem (iPhone nebo Android) je velmi snadné. Stačí sluchátka poprvé spárovat přes Bluetooth a je to, sluchátka se automaticky odpojí, když je vložíte zpět do krabice, a automaticky se připojí, když je vyjmete z krabice.

KOMPAKTNÍ NABÍJECÍ BOX

Nabíjejte baterii náhlavní soupravy v nabíjecí kolébce, i když není zapojena do elektrické zásuvky. Náhlavní souprava v pohotovostním režimu vydrží až 80 hodin. S nimi můžete telefonovat nebo poslouchat hudbu 2 až 3 hodiny, doba nabíjení sluchátka v kolébce je 40-50 min.

TECHNICKÉ INFORMACE

Frekvenční rozsah: 20-20000Hz
Bluetooth 5.0
Přenosová vzdálenost: až 10M
Doba přehrávání hudby / hovoru: až 3 hodiny
Doba nabíjení: 40-50min

Dodatne informacije text