-43%

Sada magnetických náramků SRDCE® a dárková karta

Sada magnetických náramků pro páry je skvělým dárkem pro každou příležitost. Když se vaše ruce spojí, magnety se spojí a vytvoří mezi vámi zvláštní pouto. Náramky jsou baleny v krásné dárkové krabičce.

Vyčistit

410

Množství:
Nejprodávanější
1x 4102x 3493x 308
Katalogové číslo: DvodZap Kategorie: , , ,

SRDCE PRO NI I PRO NĚJ

Láska je nejmocnější energie, kterou můžeme cítit, ale často ji nedokážeme popsat slovy. Proto jsme vytvořili magnetické náramky, které představují intimní a velmi důležité pouto mezi vámi a vaší milovanou osobou.

KRÁSNÝ SET DVOU NÁRAMKŮ

Když jsou magnety umístěny blízko sebe, stanou se jedním. A tak můžete vidět, dotýkat se a cítit smyslné, jedinečné a silné spojení, které přesahuje lásku, kterou sdílíte.

Jedinečný dárek – jeden si nechte pro sebe, druhý darujte tomu, koho milujete.

PERFEKTNÍ DÁREK PRO VAŠI LEPŠÍ POLOVIČKU

Náramek SRDCE® je víc než jen náramek. Je to láska, vzpomínka a loajalita k osobě, se kterou tvoříte svůj příběh ruku v ruce. Nechte sadu náramků SRDCE® dále propojovat a posilovat vaši lásku.

JEDINEČNÝ DÁREK

Můžete ho dát své kamarádce nebo mamince k Vánocům, výročí, jako dárek k narozeninám nebo prostě jen jako malou pozornost. Projevíte tak svým blízkým náklonnost, lásku a vykouzlíte jim úsměv na tváři.

Náramek je pružný, takže si ho můžete upravit na požadovanou délku.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: černá a růžová
Délka: Nastavitelná
Materiál: kov, elastická šňůrka
Balení obsahuje: náramek + dárková krabička

Šperk není vhodný pro použití ve vodě (sprchování, koupání v bazénu apod.). Před kontaktem s vodou jej doporučujeme odstranit.

Dodatne informacije text