-33%

Brousič nožů Billy

Pouhé 3 průchody s vysoce účinným ořezávačem čepele způsobí, že staré řezané nože vypadají jako nové – během několika sekund.

Ušetříte: 260 (33%)

Skladem (dostupné na objednávku)

530 + Doprava zdarma

Počet:
Nejprodávanější
1x 5302x 4203x 370
Katalogové číslo: BrusNozev Kategorie:


3 TAHY STAČÍ

Máte tupé kuchyňské nože? Tupé řezné nástroje? Neztrácejte čas s ostřící sadou! Pouhé 3 tahy s vysoce účinným ořezávačem čepele způsobí, že staré řezané nože vypadají jako nové – během několika sekund. SKVĚLÉ PRO kuchyňský nůž, řeznický nůž, lovecký nůž, kapesní nůž a další. (vše kromě nůžek a nožů s jemnými zuby).

NENÍ VYŽADOVÁNA ŽÁDNÁ ZKUŠENOST!

Multifunkční ořezávátko s více břity umožňuje ostření nožů JEDNODUŠE raz dva tři – Jednoduše zkalibrujte špičku, a přidá vašemu noži přesnou ostří. Opravdu! Zkuste to, uvidíte, je to tak snadné.

BEZPEČNÝ SE ZÁSUVKOU PROTI SKLUZU

Neelektrický brousič nože s elegantní a ergonomickou BEZPEČNOSTNÍ rukojetí, protiskluzovou gumovou základnou a patentovanou přísavkou na horní straně nabízí BEZKONKURENČNÍ stabilitu a ostřící sílu bez rizika uklouznutí, sklouznutí nebo nárazu.

HODÍ DO MALÝCH PROSTOR – ULTRA ODOLNÝ A POHODLNÝ

Nenechte se zmást jeho kompaktní velikostí! Díky tomu je práce s broušením všech druhů nožů snadná, a proto se úhledně uloží do malé kuchyňské zásuvky.