-39%

Samolepící dekorativní 3D tapeta (10 kusů) – BrickWall a dárková karta

Pomocí těchto dekorativních 3D tapet v motivu cihly budete moci zkrášlit jakýkoli prostor, ochránit stěny a zároveň zajistit tepelnou a zvukovou izolaci vašeho domova.

Dostupné na objednávku

555

Množství:
Nejprodávanější
1x 5552x 4723x 417
Katalogové číslo: BrickWall Kategorie: ,

ELEGANTNÍ DOPLNEK DO DOMU

Tapety jsou ideální k zakrytí poškozené části stěny během několika minut, bez velkých nákladů a ztráty času. Specifický design samotné tapety poskytuje trojrozměrný efekt, který prostor ještě více zkrášluje. Získáte kompletní zvukovou i tepelnou izolaci.

KVALITNÍ A BEZPEČNÝ MATERIÁL

Jsou vyrobeny ze speciálního měkkého materiálu, který poskytuje dodatečnou ochranu stěny, a zároveň ochranu malých dětí v případě nárazu. Samotné tapety jsou voděodolné, takže nebudete mít problém s jejich přímým čištěním vodou nebo starostmi o kvalitu při kontaktu s vodou.

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE

Jelikož je tapeta samolepící, není třeba používat lepidlo a jiné nástroje. Ze zadní strany tapety jednoduše odstraňte ochrannou fólii, přilepte ji na požadovaný povrch a jemně přitlačte hadříkem. Můžete ji snadno odříznout, pokud se vám nelíbí standardní velikost. Před instalací očistěte a vysušte povrch stěny.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Bílá
Materiál: Vysoce kvalitní pěna XPE
Velikost: 35 cm x 38 cm
Balení obsahuje: 10 kusů samolepících čtverců tapety

Dodatne informacije text