- 31%
Sleva!

Sparklemagic Svítící Vánoční Koule (3m) dárková karta

Vytvořte kouzelný vánoční pohádku s SparkleMagic svítícími vánočními koulemi. Pověste je jako závěs a sledujte, jak průhledné koule naplněné roztomilými figurkami, umělým sněhem, šiškami a LED osvětlením vytvářejí očarující zář. Propojte více světel dohromady, abyste uvolnili svoji kreativitu a personalizovali si vlastní pohádkovou dekoraci.

365 530

Vyberte si množství produktů a ušetřete
Oblíbený
11x 365 / kus22x 311 / kus33x 274 / kus

Objednejte nyní a očekává se, že produkt dorazí

 • Bezpečné nakupování

 • Donáška domů

 • Snadné návraty

Katalogové číslo: BozZoge Kategorie:

KOUZELNÝ VÁNOČNÍ ZÁVĚS

Proměňte svůj domov ve skutečnou vánoční pohádku se svítícími vánočními koulemi SparkleMagic. Pověste je jako závěs a sledujte, jak se magická zář rozprostírá po celé místnosti, vytvářejíc takovou vánoční atmosféru, jakou jste ještě nezažili.

KOUZELNÝ VÁNOČNÍ ZÁVĚS

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VÝZDOBY

Díky našemu jedinečnému designu můžete snadno propojit více světel SparkleMagic dohromady a vytvořit dlouhý řetěz jiskřících vánočních dekorací. Ať už chcete ozdobit okna, zdi, místnost nebo vánoční strom, možnosti jsou nekonečné.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VÝZDOBY

SVÍTÍCÍ KOULE S VÁNOČNÍMI MOTIVY

Naše vánoční koule SparkleMagic mají průhledné koule naplněné roztomilými figurkami, umělým sněhem, šiškami a LED osvětlením. Vyberte si ze čtyř okouzlujících motivů – vánoční strom, jelen, sněhulák a Santa Claus. Kombinujte je a vytvořte opravdu magickou a personalizovanou dekoraci.

SVÍTÍCÍ KOULE S VÁNOČNÍMI MOTIVY

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ POHÁDKOVOU DEKORACI

Čím více vánočních koulí SparkleMagic, tím lépe! Propojte více kusů dohromady a vytvořte ohromující 12metrový řetěz svítících koulí, který získá energii z jediné zásuvky. Nechte svou fantazii volný průběh a přinese do svých svátků atmosféru pohádky.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ POHÁDKOVOU DEKORACI

TECHNICKÉ DETAILY

Počet světel: 10 vánočních koulí
4 různé motivy: vánoční strom, jelen, Santa Claus, sněhulák
Velikost: kabel 3 metry dlouhý
Množství: 1 sada

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení zákazníků

  Novotný

  Zbožňuju tyhle! Jsou naprosto perfektní na svátky!

  Verunka

  Koupil jsem si je pro výzdobu balkonu na Vánoce a vypadají úžasně!

  Alois

  I když jsou světla vypnutá, stále září a dělají můj domov vánoční. Vřele doporučuji!

  Alexander

  Vysoká kvalita! Koupil jsem je pro svůj venkovní strom a vypadají nádherně při nočním osvětlení. Jsem velmi spokojený se svým nákupem!

  Aleš

  Miluji tyto vánoční koule! Pověsil jsem je v obývacím pokoji a záře je naprosto krásná!

Přidat recenzi
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.

Pokud je produkt skladem na našem skladě, odesíláme produkty do 3-7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.
Smluvním partnerem pro doručování zásilek je Packeta, poskytovatel si však vyhrazuje právo zvolit jinou doručovací službu, pokud mu to umožní efektivněji realizovat objednávku. Doručení probíhá obvykle v dopoledních hodinách a před doručením budete informováni přepravní službou e-mailem nebo SMS nebo telefonicky.
Pro další informace o doručení a odeslání nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo +386 70 422 184.

Protože chápeme, že jste produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo vyzkoušeli, umožňujeme vám jej vrátit do 14 dnů bez vysvětlení. Výrobek můžete také vyměnit (např. za jinou velikost nebo barvu) nebo jej vrátit, pokud vám přijde poškozený.
Více o vracení a reklamaci si můžete přečíst: https://malaja.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/
V případě odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte na kontaktní emailové adrese [email protected] a obdržíte další pokyny.