-23%

Organizér kufru – SuperORG a dárková karta

S tímto nejmodernějším revolučním organizérem do auta se už nemusíte bát, že se věci ve vašem autě rozbijí nebo vysypou na sedadlo, 8 velkých kapes zajistí, že vše zůstane uspořádané v nejlepším pořádku.

Skladem (dostupné na objednávku)

766

Množství:
Nejprodávanější
1x 7662x 6523x 575
Katalogové číslo: AvOrg Kategorie:

VELKÁ KAPACITA

Rozměry: 89 cm délka a 45,5 cm šířka, zesílené základní desky, pevné boční stěny, protiskluzové proužky na dně proti sklouznutí. Organizér kufru nabízí 8 velkých úložných tašek s víkem, dostatečně velké pro uložení jídla do auta, čisticích prostředků, hračkek pro děti, pump na pneumatiky, potřeb pro psy, nářadí, sportovních potřeb atd. Zabraňte tomu, aby předměty ve vašem vozidle vydávaly hluk nebo byly poškozeny kolizí, když je vůz v pohybu.

SNADNÁ INSTALACE A ODSTRANĚNÍ

Jednoduše zavěste na opěrku pomocí 3 nastavitelných popruhů s přezkou, otvor pak připevněte na zadní sedadlo auta. Když se nepoužívá, můžete jej sestavit a uložit. Skvělé pro udržení pořádku v autě. Vestavěný popruh s nastavitelnou přezkou pasuje na většinu sedadel ve vozidle a drží je na místě.

MATERIÁL PRÉMIOVÉ KVALITY

Tento organizér na zadní sedadlo auta je vyroben z pevné oxfordské tkaniny a lehké nylonové síťoviny. Odolné, voděodolné, omyvatelné a s dlouhou životností. Snadno vyčistíte špinavé otisky, postačí vám k tomu vlhký čisticí hadřík.

DALŠÍ INFORMACE

Barva: Černá
Materiál: Oxford tkanina a nylonová síťovina
Rozměr: 89 cm x 45,5 cm
Nastavitelné pro většinu vozidel

Kupující má nárok na slevu na první nákup. Při tomto nákupu je kromě produktu předmětem koupě také dárkový poukaz, jehož kupní cena se rovná výši slevy, kterou kupující na produkt obdrží.