-54%

Automatický systém zavlažování rostlin (12 kusů) a dárková karta

  • Vaše rostliny budou vždy dobře napojeny
  • Rychlé nebo pomalé kapání
  • Pro různé druhy rostlin
  • Velmi praktické a snadno použitelné
  • V jednom balení je 12 kusů.

Skladem

355

Množství:
Nejprodávanější
1x 3552x 3023x 267
Katalogové číslo: AvtoZaliv Kategorie:

ZALÍVÁ NAMÍSTO VÁS

Od této chvíle si už nemusíte dělat starosti s tím, zda jsou vaše rostliny dostatečně zalévány. Tento zavlažovací systém je automaticky zavlažuje kapáním. Velmi praktické použití a vaše rostliny budou vždy dobře zavlažené.


2 ZPŮSOBY KAPÁNÍ

Rychlé nebo pomalé kapání. Upravte rychlost odkapávání pro každou rostlinu zvlášť. Kapku lze nastavit od 0 do 60 kapek / 1 sekundu. Kapání může trvat 1-15 dní, v závislosti na velikosti láhve, kterou dáte na konev. Můžete upravit množství vody pro každou rostlinu zvlášť.

PRO RŮZNÉ TYPY ROSTLIN

Vhodný pro velké i malé rostliny, sazenice zeleniny, rostliny v květináčích, keře, květiny … Zavlažovací systém je kompatibilní s různými lahvemi, malými i velkými (například láhev vody). Zvažte velikost rostlin: dvoulitrová láhev je vhodná pouze pro větší rostliny, menší rostliny by byly takovou lahví příliš napojeny.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Zavlažovací systém se velmi snadno používá. Naplňte láhev vodou a umístěte ji do zavlažovací trysky, určete množství kapání a připevněte systém k zemi. V horní části lahve vytvořte několik otvorů pro lepší dávku vody.

JINÁ INFORMACE

Materiál: ABS plast
Barva: zelená a modrá
Rozměr: 13,5 cm x 3 cm
V balení získáte 12 kusů

Dodatne informacije text