-29%

Vánoční kalendář se sběratelskými šperky a dárková karta

I vy máte vánoční euforii, která nás každé léto vrací zpět a kterou si užíváme nejen pro atmosféru, ale i pro množství dárků, které dostáváme od svých blízkých a přátel. Pro letošní obzvlášť zajímavé překvapení jsme pro vás připravili speciální sadu, ve které se skrývají sběratelská stříbrná vánoční kouzla.

Dostupné na objednávku

735

Množství:
Nejprodávanější
1x 7352x 6253x 552
Katalogové číslo: AdvZap Kategorie: , ,

👉 PERFEKTNÍ VÁNOČNÍ DÁREK

Chcete-li obdarovat své děti, přítelkyni, manželku nebo maminku, neuděláte chybu výběrem této adventní sady, která se skládá z 24 kusů, z toho 22 kusů přívěsků a 2 kusů náramků. Bude velmi zábavné sledovat, jak si každý den navlékají na svůj prázdný náramek nový přívěsek, který je ve vánočním motivu. Takový dárek si samozřejmě můžete vyrobit i vy a užít si toto zvláštní kouzlo sami. Přívěsky jsou ve tvaru zvonků, jelenů, sněhových vloček, vánočních stromků, sněhových vloček atd.

👉 PŘEKVAPENÍ V PODOBĚ TAJEMNÉHO KALENDÁŘE

Veselé Vánoce kalendář je speciální forma svátečního kalendáře, který vám každý den odhalí nový přírůstek, který snadno navléknete na přiložený náramek. Určitě znáte ty adventní vánoční koledy, které obsahují malé čokoládky, v podobě svátečních obrázků, že?

Tyto adventní kalendáře jsou však vyrobeny podobným způsobem, až na to, že místo sladkého překvapení skrývají zářivé sběratelské dárky, ze kterých budou obdarovaní naprosto nadšení.

👉 ZVLÁŠTNOSTI VÁNOČNÍHO KALENDÁŘE

– S denním odpočítáváním do Vánoc objevíte nové překvapení, které vás nechá beze slov,
– tajemně střežené přívěsky budou pečlivě shromažďovány na náramku každý den od 1. do 22. prosince;
– náramek, vyrobený z kvalitní slitiny, délka 16cm + řetízek 5cm,
– bezpečný materiál, který nezpůsobuje alergie,
– Přívěsky jsou extrémně lehké a vyrobené z netoxického plastu a slitiny.

Chcete-li k náramku přidat přívěsky, jednoduše odšroubujte přední část, navlékněte je a přemístěte na zadní stranu. Zde je návod, jak jsou bezpečně nainstalovány.

Dodatne informacije text