Stůjte a choďte celý den bez námahy

Don’t let this common condition better you, and definitely stop hassling your partner and peers for foot massages. It’s time to give your feet (and friends) a well-deserved break.

The FEETLAX Plantar Fasciitis Bundle is a hyper-effective therapy system to help boost productivity at work. Stand, walk and run free from pain and enjoy a higher quality of living day in and day out.

Stůjte bez námahy celý den v JAKÉKOLI botě

Už nikdy neřešte otravnou bolest nohou a plantární fasciitidu! Vložky FEETLAX byly navrženy s ohledem na moderní pracovníky a poskytují okamžitou úlevu pro pohodlné, produktivní a bezbolestné směny pokaždé.

 

Pohodlí nohou nad rámec srovnání

Určeno pro hojení bolestivých nohou způsobených plantární fasciitidou, metatarsalgií, plochými nohami nebo patními ostruhami.

 

Aktivně předchází zdravotním problémům 

Snižte dopad, který má dlouhodobé stání bez opory na vaše chodidla, držení těla a klouby.

Je čas na lekci biologie

Vaše plantární fascie – tlusté vazivo – které podporuje klenbu vaší nohy, je náchylné k zánětu. A protože při chůzi tlumí nárazy, snadno v tkáni vzniknou bolestivé mikrotrhliny.

Což znamená, že je jen jeden krok od bolesti, která omezuje váš každodenní pohyb.

Tady to ale nekončí. Většina „řešení“ na trhu nebere v úvahu celkové zdraví chodidla. To může v některých případech vést ke kostní nerovnováze, zachyceným nervům a mírným deformitám.

FEETLAX je vysoce účinná terapie, která utiší bolest a ošetří vaše nohy dříve, než začne zvyšovat zdravotní rizika v jiných oblastech.

 

TLUMENÍ NÁRAZU
PODPORA KLUBU
PODPATNÍ KOLÍBKA

Neberte jen naše slovo a názor

Erika Kučera, zdravotní sestřička, Olomouc ⭐️⭐️⭐️⭐️

“Ráno jsem stávala z postele a cítila se jako žhavé uhlíky! Pálivá bolest, jakmile moje nohy dotekly na podlahu. Později se zjistilo, že je to z mikrotrhlin způsobených staženými vazy na chodidle během spánku. Nemůžou být šťastnější.”

Peter Krizek, číšník, Brno    ⭐️⭐️⭐️⭐️

 

“Loni na podzim mi byla diagnostikována plantární fasciitida, která znemožňovala snášet dlouhé dny stání na čerpací stanici. FEETLAX jsou jediné vložky, které rychle rozpouštějí moji bolest, a troufám si říct, že mi vrátily pružinu do kroku.”

Radoslav Kotek, důchodce, Pardubice ⭐️⭐️⭐️⭐️

“Když říkám, že FEETLAX jsou jako stojící na marshmallows, myslím to vážně. Ty mi skutečně doporučil můj lékař. Nasouvám je do svých stavebních bot a byly pro ty 12hodinové pracovní dny absolutním požehnáním. Už v tom nehledejte.”

FEETLAX: Stojí to za to?

Zde je to, co se stane, když si koupíte levné vložky.

Obléknete si je a zpočátku se budete cítit skvěle!

Ale protože jsou vyrobeny s ohledem na náklady, nemohou poskytnout správnou podporu a zarovnání. To znamená, že nevyřeší jádro bolesti nohou. Což může vést k dalším výdajům na návštěvy lékaře, léky proti bolesti, injekce kortizonu a dokonce i operace.

Vložky FEETLAX jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu, poskytují potřebné vyrovnání a odpružení pro podporu celé tělesné hmotnosti.

Nyní nebudeme popírat, že absolutně nejlepší možností mohou být vlastní protetiky, ale ty mohou stát 14,000Kč a více. Vložky do bot FEETLAX mohou být stejně účinné, ne-li více, a o 93 % levnější!