Doručení a vrácení

Doručení a vrácení

Doručení

Doručení pro nás provádí partner GLS.
Cena doručení je 85 Kč a nabízíme i možnost rychlého doručení, jehož cena je 150 Kč. V případě dobírky je třeba doplatit 50 Kč. Těmto nákladům se můžete vyhnout platbou kreditní kartou.

Zakoupené zboží zasíláme jen do zemí Evropské unie.

Vrácení

Spokojený zákazník je naší radostí, proto chceme, abyste v našem internetovém obchodě nakupovali bez starostí a spokojeně. Proto vám umožňujeme zboží vrátit. Chápeme, že jste si produkt zakoupili, aniž byste jej viděli nebo testovali.

Pokud nejste spokojeni s produktem, jednoduše jej vraťte a vyměňte za jiný, ale můžeme vám vrátit peníze. Do 14 dnů od nákupu nám dejte vědět, že zakoupený produkt si nepřejete a do 14 dnů musíte zakoupený produkt vrátit nenošený, nepoškozený, v původním obalu s nálepkami a nebo Pay Pall účet nebo faktura nebo převodem na bankovní kartu potvrzení. Do 14 dnů od přijetí produktu vám bez jakýchkoli otázek nebo komplikací vyměníme nebo vrátíme kupní cenu. Jediné náklady, které Vás zatěžují, jsou náklady na vrácení zboží – poštovné od Vás k nám (výjimkou jsou poškozené nebo vadné produkty). V případě výměny zboží hradíte také náklady na opětovné zaslání zboží – poštovné od nás k Vám.

Postup vrácení

Chcete-li produkt změnit nebo vrátit, dejte nám vědět a zašlete jej nepoškozený, nenošený, v původním obalu spolu s fakturou na adresu prodejny Malaja, kterou ve Slovinsku zastupuje Kompetentnost d.o.o. Adresa pro vrácení zboží je Podgorje 31 A, 9253 Apače, Slovinsko. Přiložte také vyplněný formulář na vrácení, který naleznete níže.
Můžete nám napsat i na e-mail info@malaja.cz a zaslat následující údaje: jméno, příjmení, adresa, pošta, email, telefonní číslo, název a kód položky uvedené na faktuře, uveďte pokud jde o výměnu nebo vrácení produktu. V případě vrácení produktu uveďte také transakční účet a název banky, na kterou Vám vrátíme peníze. V případě poškození během přepravy to prosím výslovně uveďte. Chcete-li v budoucnu poskytovat úspěšné služby, můžete nám uvést důvod výměny nebo vrácení peněz.

ZPĚTNÝ FORMULÁŘ

Stáhněte si a vyplňte formulář, který spolu s fakturou a produktem zašlete na naši adresu.

NĚKOLIK TIPŮ

Možnost vrácení nebo výměny produktů je určena tak, že pokud s produkty nebudete spokojeni, můžete bez problémů odstoupit od koupě. To znamená, že máte i určité povinnosti. Chcete-li umožnit výměnu nebo vrácení produktů, postupujte podle níže uvedených tipů.

Opatrně otevírejte obal a uchovávejte jej neporušený.
Fakturu si uschovejte, protože obsahuje adresu, na kterou můžete balík vrátit.
Výrobek si podrobně prohlédněte, v případě potřeby důkladně otestujte – dávejte pozor, abyste výrobek nepoškodili.
Neodstraňujte štítky, dokud si nejste jisti, že si produkt ponecháte.