Doručení a vrácení

Doručení a vrácení

Doručení

Náš kurýr je Packeta, první expresní kurýr Itálie funguje ve 42 zemích po celém světě. V případě nedoručení Vám kurýr zanechá upozornění a vrátí se následující pracovní den.

Dodání je naplánováno na 3 pracovní dny.

Vrácení

Sdělte nám do 14 dnů od nákupu, že si nepřejete, aby byl produkt zakoupen, a během následujících 14 dnů nám budete muset vrátit zakoupený produkt neporušený a nepoškozený v původním obalu se štítky a fakturou. Do 14 dnů od obdržení oznámení vám bez jakýchkoli dotazů nebo obav vyměníme nebo vrátíme kupní cenu. Jediné náklady, které vám budou účtovány, jsou náklady na vrácení zboží – poštovné od vás k nám. V případě výměny zboží uhradíte také náklady na vrácení zboží – poštovné od nás k vám.

Pokud chcete smlouvu vypovědět, musíte nás do 14 dnů od doručení písemně informovat na e-mailovou adresu info@malaja.cz a zboží poslat zpět na adresu Kompetentnost d.o.o, Podgorje 31 A, 9253 Apače, Slovenia.

Při vracení produktu uveďte také transakční účet a název banky, které vrátíme peníze. V případě poškození během přepravy to prosím výslovně uveďte. V budoucnu nám můžete poskytnout důvod pro výměnu nebo vrácení peněz, abychom mohli poskytovat úspěšné služby.

ZPĚTNÝ FORMULÁŘ

Stáhněte si a vyplňte formulář, který spolu s fakturou a produktem zašlete na naši adresu.